دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦
صفحه اصلی
تماس با ما
sitemap
صفحه اصلي 


فراخوان نشر کتاب

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برای اولین بار اقدام به راه اندازی " کتاب با دسترسی آزاد ( (Free  Access books را فراهم نموده است. لذا تمامی  نویسندگان محترم دانشگاهها می­توانند کتب تالیفی، تدوینی و گردآوری خود را به انتشارات دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ارسال کنند.

پس از ارزیابی علمی کتاب توسط چند داور دانشگاهی و تایید محتوای علمی و لزوم انتشار آن و پس از طی روند کامل مراحل مربوط به نشر کتاب ( ویرایش، صفحه آرایی، طراحی جلد، گرفتن مجوز ارشاد و شابک)، پس از تایید نهایی، کتاب به صورت زیر قابل دسترس خواهد بود:

*پس از طی مراحل  مبنی بر چاپ کتاب با آرم دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، بجای اینکه کتاب ارزیابی شده بصورت کاغذی توسط ناشران چاپ گردد در سایت انتشارات دانشگاه )   publication.rums.ac.ir) در قسمتی مخصوص مربوط به کتاب­های تالیفی تحت نظر دانشگاه بصورت فایل PDF قرار خواهد گرفت. بطوری که خوانندگان علاقه مند خواهند توانست آن را بطور رایگان و براحتی دانلود نموده، در صورت تمایل پرینت کاغذی تهیه نمایند. امتیاز ویژه ­ای که به نویسنده کتاب تعلق می­ گردد بدین صورت است که نویسنده کتاب با افلیشن دانشگاه محل خدمت خود  معرفی می­ گردد.

لذا استدعا دارد در صورت امکان دستور فرمایید به کلیه نویسندگان محترم آن مرکز اطلاع رسانی گردد تا در صورت امکان پیش نویس کتاب خود را به دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ارسال نمایند و از تسهیلات این دانشگاه (هزینه داوری، طراحی روی جلد، ویراستاری و ...بر عهده دانشگاه ع پ رفسنجان است) در خصوص نشر استفاده نمایند.  

 

 

تاریخ درج کتاب:  1396/05/09    تعداد بازدید این صفحه: 144 بار

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

پذیرش کتاب لیست کتب در دسترس کلیپ انتشار الکترونیک جزوه های آزمایشگاه
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
 بازدید این صفحه : 13157
 بازدید امروز : 220
 کل بازدید : 38711
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0.3320
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
نام کاربری :   
کلمه عبور :